Vědomí je "DAR"*

24.06.2026 07:29
 
Začíná Léto..
- a my vstupujeme do čase zrodu širší úrovně Vědomí
čarokrásných prázdninových konstalací :)
Dobré si připomenout, že v té nižší verzi fungujeme jako chameleon, 
když jsme v blízkosti člověka s odlišnými názory-duplikujeme často jeho program.
-  ztrácíme půdu pod nohama, opouštíme svou linii ač chceme nebo ne..
Prostor, kdy v ne-vědomí zahlceni mnoha věcmi z venku, 
prožitky starostmi z okolí, vlastní energie mizí.
Ale teď ty samé zážitky o level výš, jakoby nás vedou k opuštění programu:
" vztahovat si to všechno na sebe"
naopak klást otázky:
 "Kam to vede, komu to patří ?"
Nyní je možné,  stanu-li se opět součástí příběhu kdy se nechám ještě unést rozvířenými emocemi,  
"Dar Ducha - Vědomí" 
mě z té ne-vědomé mlhoviny okamžitě vyhodí, vysvobodí, 
abych si uvědomila, že jsem to Já, 
kdo tvoří, a využívám-li Prostor daný k rozvzpomenutí svých ctností, 
mohu pozorovat, že je to úžasně zábavné být Tou, 
kdo si s tím hraje:) 
 
Myšlenky zahlcující mou pozornost nemusí být vůbec moje.
Je za tím mnoho programů posbíraných v průběhu životní cesty, 
a dokud si toho nejsem vědoma, používám to často proti sobě.
 Ejhle! 
- až plně  Vědomě se byť jen lehounce dotknu ryzosti čirého Bytí*
zjistím jak raketově se šíří.
Už nesoudím reakce druhé strany,
-  nutno podotknout, že nesoudím ani sama sebe:)
Ve všem vnímám dokonalost Božství*
 
Pokud vám, Víly moje milé přijde, že se ve svých příspěvcích opakuji
-- něco na tom bude :) 
Bytostný návrat Domůůů
přes nahoru a dolů:)
***
Krásné Léto všem
s Láskou El*