Vědomí je "DAR"*
24.06.2026 07:29

Začíná Léto..
- a my vstupujeme do čase zrodu širší úrovně Vědomí
čarokrásných prázdninových konstalací :)
Dobré si připomenout, že v té nižší verzi fungujeme jako chameleon,
když jsme v blízkosti člověka s odlišnými názory-duplikujeme často jeho program.
- ztrácíme půdu pod nohama, opouštíme svou linii ač chceme nebo ne..
Prostor, kdy v ne-vědomí zahlceni mnoha věcmi z venku,
prožitky starostmi z okolí, vlastní energie mizí.
Ale teď ty samé zážitky o level výš, jakoby nás vedou k opuštění programu:
" vztahovat si to všechno na sebe"
naopak klást otázky:
"Kam to vede, komu to patří ?"
Nyní je možné, stanu-li se opět součástí příběhu kdy se nechám ještě unést rozvířenými emocemi,
"Dar Ducha - Vědomí"
mě z té ne-vědomé mlhoviny okamžitě vyhodí, vysvobodí,
abych si uvědomila, že jsem to Já,
kdo tvoří, a využívám-li Prostor daný k rozvzpomenutí svých ctností,
mohu pozorovat, že je to úžasně zábavné být Tou,
kdo si s tím hraje:)
Myšlenky zahlcující mou pozornost nemusí být vůbec moje.
Je za tím mnoho programů posbíraných v průběhu životní cesty,
a dokud si toho nejsem vědoma, používám to často proti sobě.
Ejhle!
- až plně Vědomě se byť jen lehounce dotknu ryzosti čirého Bytí*
zjistím jak raketově se šíří.
Už nesoudím reakce druhé strany,
- nutno podotknout, že nesoudím ani sama sebe:)
Ve všem vnímám dokonalost Božství*
Pokud vám, Víly moje milé přijde, že se ve svých příspěvcích opakuji
-- něco na tom bude :)
Bytostný návrat Domůůů
přes nahoru a dolů:)
***
Krásné Léto všem
s Láskou El*