Je to hravé.. :)
25.06.2026 06:47

Mít svobodnou volbu se může zdát dřinou s velkou odpovědností.
Najednou však, pokud je to má podstata, stává se zábavou.
Nečekat, až mi Energetický prostor zajistí dříve než vyjedu autem z domu, na každém semaforu zelenou :)
Ale už teď "dovolit" tomu nejlepšímu, aby ke mě mohlo přijít v Lehkosti Bytiiiii.
Jak snadné rozhodnutí o zítřku by bylo, kdyby neexistoval včerejšek, minulost, selhání, zklamání..
Chápete?
...čím vším by nás zítřek mohl obdarovat... :)))
Tak snadné to je:
"Buďte jako děti" - apropo, řekl to už Ježíš*